VALTAKUNNANSARJAT
Miesten valtakunnansarjat
SM-liiga
M1-sarja
M2-sarja
M3-sarja
M4-sarja
Naisten valtakunnansarjat
NSM-liiga
N1-sarja
Seniorien valtakunnansarjat
Mestaruussarja
S1-sarja
S2-sarja
Veteraanien valtakunnansarjat
Mestaruussarja
V1-sarja
V2-sarja
V2-sarja
(Kausi jatkuu, kun koronarajoitukset sen mahdollistavat. Virallinen lohkojako ja aikataulu. Pelataan kolmella pelaajalla)
 
Kaikkien lohkojen sarjatilanteet
LOHKO: 1
Päivämäärä ja kloPaikka
DCOulu15.10.2020 12:00Oulun Keilahalli, OULU (7 peliä)Tulokset
KarKoOulu05.11.2020 12:00Kuusamon Keilahalli, KUUSAMO (7 peliä)Tulokset
KEVKuusamo20.05.2021 12:00Vuokatti Bowling, VUOKATTI (7 peliä)
OPS 2Oulu27.05.2021 12:00Pelixir Oulu, OULU (7 peliä)
RocketsOulu03.06.2021 12:00Oulun Keilahalli, OULU (7 peliä)
UkeKainuu
VuoBoKainuu
LOHKO: 2
HaKeYlivieska15.10.2020 12:00Ylivieskan Keilahalli, YLIVIESKA (5 peliä)Tulokset
LaakiOulu05.11.2020 12:00Pelixir Kempele, KEMPELE (5 peliä)Tulokset
RauKeRaahe20.05.2021 12:00Raahen Keilahalli, RAAHE (5 peliä)
Star BoYlivieska27.05.2021 12:00Haapajärven Keilahalli, HAAPAJÄRVI (5 peliä)
TaskuRaahe03.06.2021 12:00Raahen Keilahalli, RAAHE (5 peliä)
LOHKO: 3
FHBKokkola15.10.2020 12:00Kokkolan Keilahalli, KOKKOLA (5 peliä)Tulokset
FHB 2Kokkola05.11.2020 12:00Ylivieskan Keilahalli, YLIVIESKA (5 peliä)Tulokset
KalKe-90 2Ylivieska20.05.2021 12:00Kokkolan Keilahalli, KOKKOLA (5 peliä)
KismetKokkola27.05.2021 12:00Kokkolan Keilahalli, KOKKOLA (5 peliä)
KV-KokkolaKokkola03.06.2021 12:00Kruunupyyn keilahalli, KRUUNUPYY (5 peliä)
Rkm-89Ylivieska
LOHKO: 4
Drott 2Pietarsaari05.11.2020 12:00Seinäjoen Keilahalli, SEINÄJOKI (5 peliä)Tulokset
FoBK 2Pietarsaari19.11.2020 12:00Seinäjoen Keilahalli, SEINÄJOKI (5 peliä)Tulokset
FoBK 3Pietarsaari20.05.2021 12:00Vaasan Keilahalli, VAASA (5 peliä)
For Fun 2Seinäjoki27.05.2021 12:00Pietarsaaren Keilahalli, PIETARSAARI (5 peliä)
VIFKVaasa03.06.2021 12:00Pietarsaaren Keilahalli, PIETARSAARI (5 peliä)
LOHKO: 5
Hellas 2Vaasa
KJKKauhajoki
KJK 2Kauhajoki
LoscaKauhajoki
VIS 2Vaasa
VPSVaasa
LOHKO: 6
AtriumJoensuu15.10.2020 12:00Joensuun Keilahalli, JOENSUU (5 peliä)Tulokset
JoKeJoensuu05.11.2020 12:00Mikkelin Keilahalli, MIKKELI (5 peliä)Tulokset
MainaritVarkaus20.05.2021 12:00Varkauden Keilahalli, VARKAUS (5 peliä)
PateHeinola27.05.2021 12:00Heinolan Keilahalli, HEINOLA (5 peliä)
PoRaJoensuu03.06.2021 12:00Joensuun Keilahalli, JOENSUU (5 peliä)
SavoniaMikkeli
LOHKO: 7
BC LiikeYlä-Savo15.10.2020 12:00Kiuruveden keilahalli, KIURUVESI (7 peliä)Tulokset
IiboYlä-Savo05.11.2020 12:00Keila- ja Liikuntakeskus Liike, IISALMI (7 peliä)Tulokset
Iibo 2Ylä-Savo20.05.2021 12:00Pielaveden keilahalli, PIELAVESI (7 peliä)
Kiu-KeYlä-Savo27.05.2021 12:00Rauhalahti Bowling, KUOPIO (7 peliä)
PieBoYlä-Savo03.06.2021 12:00Keila- ja Liikuntakeskus Liike, IISALMI (7 peliä)
Ra-KeKuopio
Rojjaas 2Kuopio
LOHKO: 8
BC RännäritÄänekoski15.10.2020 12:00Äänekosken Keilahalli, ÄÄNEKOSKI (5 peliä)Tulokset
HeittoItä-Häme05.11.2020 12:00Itä-Hämeen Keilahalli Oy, HARTOLA (5 peliä)Tulokset
Jous-77Itä-Häme20.05.2021 12:00Äänekosken Keilahalli, ÄÄNEKOSKI (5 peliä)
Kos-KeiÄänekoski27.05.2021 12:00Itä-Hämeen Keilahalli Oy, HARTOLA (5 peliä)
KosKaÄänekoski03.06.2021 12:00Äänekosken Keilahalli, ÄÄNEKOSKI (5 peliä)
X300Äänekoski
LOHKO: 9
BC Imatra 2Imatra15.10.2020 12:00Imatran Keilahalli, IMATRA (5 peliä)Tulokset
JetsetLappeenranta05.11.2020 12:00Lappeenrannan Keilahalli, LAPPEENRANTA (5 peliä)Tulokset
Ke-SaImatra20.05.2021 12:00Lappeenrannan Keilahalli, LAPPEENRANTA (5 peliä)
TOPSLappeenranta27.05.2021 12:00Imatran Keilahalli, IMATRA (5 peliä)
X-COMPANYLappeenranta03.06.2021 12:00Imatran Kylpylän keilahalli, IMATRA (5 peliä)
XBEtelä-Karjala
LOHKO: 10
Ka-KeKeurusselkä15.10.2020 12:00Liikelataamo Keuruu, KEURUU (5 peliä)Tulokset
KaatolupiTampere05.11.2020 11:00Kaupin Keilahalli, TAMPERE (5 peliä)Tulokset
KSBKeurusselkä20.05.2021 12:00Liikelataamo Keuruu, KEURUU (5 peliä)
LokomoTampere27.05.2021 11:00Kaupin Keilahalli, TAMPERE (5 peliä)
TappiTampere03.06.2021 12:00Liikelataamo Keuruu, KEURUU (5 peliä)
VilKeKeurusselkä
LOHKO: 11
CherryTampere15.10.2020 11:00Hämeenlinnan Keilahalli, HÄMEENLINNA (5 peliä)Tulokset
Juvel-TeamHämeenlinna05.11.2020 11:00Riihimäen Keilahalli, RIIHIMÄKI (5 peliä)Tulokset
Kiila 2Hämeenlinna20.05.2021 11:00Kaupin Keilahalli, TAMPERE (5 peliä)
RännäritTampere27.05.2021 11:00Hämeenlinnan Keilahalli, HÄMEENLINNA (5 peliä)
SeiskatTampere03.06.2021 11:00Kaupin Keilahalli, TAMPERE (5 peliä)
SinisetRiihimäki
LOHKO: 12
BK-52Pori15.10.2020 12:00Euran Keilahalli, EURA (5 peliä)Tulokset
GHRauma05.11.2020 12:00Porin Keilahalli, PORI (5 peliä)Tulokset
Ke-Ka-53Pori20.05.2021 12:00Euran Keilahalli, EURA (5 peliä)
Keila-89Rauma27.05.2021 12:00Rauman Keilahalli, RAUMA (5 peliä)
KiharatEura03.06.2021 12:00Porin Keilahalli, PORI (5 peliä)
YdkeEurajoki
LOHKO: 13
KiKeHämeenlinna15.10.2020 11:00Kaupin Keilahalli, TAMPERE (5 peliä)Tulokset
LKLahti05.11.2020 11:00Hämeenlinnan Keilahalli, HÄMEENLINNA (5 peliä)Tulokset
TKK 2Tampere20.05.2021 11:00Kaupin Keilahalli, TAMPERE (5 peliä)
VaKeHämeenlinna27.05.2021 12:00Lahden Keilahalli, LAHTI (5 peliä)
VeijaritTampere03.06.2021 11:00Hämeenlinnan Keilahalli, HÄMEENLINNA (5 peliä)
XXTampere
LOHKO: 14
Bay 2Lahti15.10.2020 12:00Loviisan Keilahalli, LOVIISA (7 peliä)Tulokset
KK-TeamLoviisa05.11.2020 12:00Kotkan Keilahalli, KOTKA (7 peliä)Tulokset
KoBoKotka20.05.2021 12:00Kouvolan Keilahalli, KOUVOLA (7 peliä)
Nike-PorvooLoviisa27.05.2021 11:00Lahden Keilahalli, LAHTI (7 peliä)
Nuppi 2Kouvola03.06.2021 12:00Loviisan Keilahalli, LOVIISA (7 peliä)
WSKLoviisa
Ysi-KymppiKotka
LOHKO: 15
Alfa B CRaisio15.10.2020 11:00Lohjan Keilahalli, LOHJA (5 peliä)Tulokset
BakkaTurku05.11.2020 12:00Salon Keilahalli, SALO (5 peliä)Tulokset
FSB 3Parainen20.05.2021 12:00Kupittaan Keilahalli, TURKU (5 peliä)
KalKe-70Lohja27.05.2021 12:00Raision Keilahalli, RAISIO (5 peliä)
TKHTurku03.06.2021 12:00Kupittaan Keilahalli, TURKU (5 peliä)
LOHKO: 16
FSB 1Parainen15.10.2020 12:00Kupittaan Keilahalli, TURKU (5 peliä)Tulokset
Kaisat-TurkuTurku05.11.2020 12:00Raision Keilahalli, RAISIO (5 peliä)Tulokset
LusaLohja20.05.2021 12:00Kupittaan Keilahalli, TURKU (5 peliä)
TPSTurku27.05.2021 11:00Lohjan Keilahalli, LOHJA (5 peliä)
YkkösklubiUusikaupunki03.06.2021 12:00Salon Keilahalli, SALO (5 peliä)
LOHKO: 17
B28Parainen15.10.2020 12:00Salon Keilahalli, SALO (5 peliä)Tulokset
FSB 2Parainen05.11.2020 12:00Kupittaan Keilahalli, TURKU (5 peliä)Tulokset
TRTurku20.05.2021 12:00Paraisten keilahalli, PARAINEN (5 peliä)
TuSKaTurku27.05.2021 12:00Kupittaan Keilahalli, TURKU (5 peliä)
TuULTurku03.06.2021 12:00Aninkaisten Keilahalli, TURKU (5 peliä)
TuWeTurku
LOHKO: 18
AresLahti15.10.2020 11:00Lahden Keilahalli, LAHTI (5 peliä)Tulokset
ArgonVantaa05.11.2020 11:00Tixi Bowling, VANTAA (5 peliä)Tulokset
CarBoJärvenpää20.05.2021 12:00Järvenpään Keilahalli, JÄRVENPÄÄ (5 peliä)
ERÄHelsinki27.05.2021 11:00Hyvinkään Keilahalli, HYVINKÄÄ (5 peliä)
Futura BCTuusula03.06.2021 12:00Tuusulan Keilahalli, TUUSULA (5 peliä)
JassitHyvinkää
LOHKO: 19
FinnairHelsinki15.10.2020 11:00Hyvinkään Keilahalli, HYVINKÄÄ (5 peliä)Tulokset
HylSyTuusula05.11.2020 12:00Tuusulan Keilahalli, TUUSULA (5 peliä)Tulokset
Kaato 2Lahti20.05.2021 11:00Hämeenlinnan Keilahalli, HÄMEENLINNA (5 peliä)
KamutHyvinkää27.05.2021 12:00Talin Keilahalli, HELSINKI (5 peliä)
KiKe 2Hämeenlinna03.06.2021 11:00Lahden Keilahalli, LAHTI (5 peliä)
KV-LahtiLahti
LOHKO: 20
Bay 3Lahti15.10.2020 12:00Talin Keilahalli, HELSINKI (5 peliä)Tulokset
Falcons 2Lahti05.11.2020 11:00Lahden Keilahalli, LAHTI (5 peliä)Tulokset
Hi-TecHelsinki20.05.2021 12:00Talin Keilahalli, HELSINKI (5 peliä)
JyräHelsinki27.05.2021 11:00Lahden Keilahalli, LAHTI (5 peliä)
Kamut 2Hyvinkää03.06.2021 11:00Hyvinkään Keilahalli, HYVINKÄÄ (5 peliä)
OBHelsinki
LOHKO: 21
GBHelsinki15.10.2020 12:00Talin Keilahalli, HELSINKI (7 peliä)Tulokset
KKLahti05.11.2020 11:00Lahden Keilahalli, LAHTI (7 peliä)Tulokset
SPVantaa20.05.2021 12:00Tuusulan Keilahalli, TUUSULA (7 peliä)
TBCTuusula27.05.2021 12:00Talin Keilahalli, HELSINKI (7 peliä)
TelaHelsinki03.06.2021 12:00Tixi Bowling, VANTAA (7 peliä)
VanKeiVantaa
VeljetHelsinki
LOHKO: 22
JBT 2Järvenpää15.10.2020 11:00Lahden Keilahalli, LAHTI (7 peliä)Tulokset
LNKLahti05.11.2020 11:00Hyvinkään Keilahalli, HYVINKÄÄ (7 peliä)Tulokset
POR-300Loviisa20.05.2021 12:00Järvenpään Keilahalli, JÄRVENPÄÄ (7 peliä)
PyrstöHyvinkää27.05.2021 12:00Loviisan Keilahalli, LOVIISA (7 peliä)
RKM-VantaaVantaa03.06.2021 12:00Tixi Bowling, VANTAA (7 peliä)
SP 2Vantaa
StarmenLahti
LOHKO: 23
LOHKO: 24
© NettiTieto Oy