VALTAKUNNANSARJAT
Miesten valtakunnansarjat
SM-liiga
M1-sarja
M2-sarja
M3-sarja
M4-sarja
Naisten valtakunnansarjat
NSM-liiga
N1-sarja
Seniorien valtakunnansarjat
Mestaruussarja
S1-sarja
S2-sarja
Veteraanien valtakunnansarjat
Mestaruussarja
V1-sarja
V2-sarja
M2-sarja
(Virallinen lohkojako ja aikataulu. Pelataan kolmella pelaajalla)
 
Kaikkien lohkojen sarjatilanteet
LOHKO: 1
Päivämäärä ja kloPaikka
HyKeHyvinkää03.10.2020 11:00Tuusulan Keilahalli, TUUSULA (5 peliä)Tulokset
HylSy 1Tuusula14.11.2020 11:00Talin Keilahalli, HELSINKI (5 peliä)Tulokset
JyräHelsinki30.01.2021 11:00Kupittaan Keilahalli, TURKU (5 peliä)
K-29Turku13.02.2021 11:00Hyvinkään Keilahalli, HYVINKÄÄ (5 peliä)
TKK 3Tampere27.03.2021 11:00Kupittaan Keilahalli, TURKU (5 peliä)
TuULTurku17.04.2021 11:00Kaupin Keilahalli, TAMPERE (5 peliä)
LOHKO: 2
AS 2Kouvola03.10.2020 11:00Kouvolan Keilahalli, KOUVOLA (5 peliä)Tulokset
Bay 2Lahti14.11.2020 11:00Lahden Keilahalli, LAHTI (5 peliä)Tulokset
BDTJärvenpää30.01.2021 11:00Järvenpään Keilahalli, JÄRVENPÄÄ (5 peliä)
JBCJyväskylä13.02.2021 11:00Jyväskylän Keilahalli, JYVÄSKYLÄ (5 peliä)
KeraKerava27.03.2021 11:00Mikkelin Keilahalli, MIKKELI (5 peliä)
St. Michel Bowlers 2Mikkeli17.04.2021 11:00Järvenpään Keilahalli, JÄRVENPÄÄ (5 peliä)
LOHKO: 3
Alfa B C 2Raisio03.10.2020 11:00Raision Keilahalli, RAISIO (5 peliä)Tulokset
RBCTammisaari14.11.2020 11:00Kupittaan Keilahalli, TURKU (5 peliä)Tulokset
RäMe 2Lohja30.01.2021 11:00Kaupin Keilahalli, TAMPERE (5 peliä)
SeiskatTampere13.02.2021 11:00Tammisaaren Keilahalli, TAMMISAARI (5 peliä)
TuWeTurku27.03.2021 11:00Lohjan Keilahalli, LOHJA (5 peliä)
VISVaasa17.04.2021 11:00Vaasan Keilahalli, VAASA (5 peliä)
LOHKO: 4
DrottPietarsaari03.10.2020 11:00Pietarsaaren Keilahalli, PIETARSAARI (6 peliä)Tulokset
NBCOulu14.11.2020 11:00Oulun Keilahalli, OULU (6 peliä)Tulokset
O-KRovaniemi30.01.2021 11:00Pietarsaaren Keilahalli, PIETARSAARI (6 peliä)
OPS 2Oulu13.02.2021 11:00Oulun Keilahalli, OULU (6 peliä)
27.03.2021 11:00Santasport Keilahalli, ROVANIEMI (6 peliä)
© NettiTieto Oy