FARMISOPIMUKSET
KeilaajaOma seuraFarmiseuraSopimus voimassaSopimus koskee
Ainasoja PaulaSALMI-BOWLING (Salbow)Ice-Bowling20.09.2017 - 30.06.2018Naisten valtakunnansarja - edustus alkaa 7.10.2017
Asikainen KariHartolan Heitto (Heitto)Bowling Farrow (BF)09.10.2017 - 30.06.2018Miesten valtakunnansarja - edustus alkaa 10.10.2017
Enfors LeifIf Drott (Drott)Mainarit22.08.2017 - 30.06.2018Senioreiden valtakunnansarja - edustus alkaa 23.9.2017
Eriksson PaulaKeilailukerho Globus (Globus)Patteri N23.08.2017 - 30.06.2018HBL:n paikallissarjoja - edustus alkaa 3.9.2017
Fors TomiKalajoki Bowling Club (Kalajoki BC)Kalafornia Bowlers (KaBow)06.10.2017 - 30.06.2018Miesten valtakunnansarja - edustus alkaa 7.10.2018
Gylden IidaF.c. Kotka Ry (FC-Kotka)Eagle Team (ET)27.10.2017 - 30.06.2018Naisten valtakunnansarja - edustus alkaa 18.11.2017
Heikkinen JukkaUfotKeilaseura Ysisata (Ysisata)05.09.2017 - 30.06.2018senioreiden valtakunnansarja - edustus alkaa 23.9.2017
Heino MikaPinjets Ry (Pinjets)Mainarit23.08.2017 - 30.06.2018Miesten SM-liiga - edustus alkaa 9.9.2017
Hilpinen AnjaTapanilan Keilaseura (TKS)Patteri N23.08.2017 - 30.06.2018HBL:n paikallissarjoja - edustus alkaa 3.9.2017
Holmalahti RistoMuuramen Keilaajat (MuurKe)KIRI Jyväskylä (KIRI)12.10.2017 - 30.06.2018Veteraanien valtakunnansarja ja muita joukkuepelejä - edustus alkaa 12.10.2017
Huusko KalleRännimestarit ry (RäMe)Hangon Hyrskyt ry. (Ha-Hy)20.09.2017 - 30.06.2018paikallissarjoja - edustus alkaa 20.9.2017
Hytönen MarjaanaPelixir Bowling (PeBo)BC Islanders04.10.2017 - 30.06.2018naisten valtakunnansarja - edustus alkaa 7.10.2017
Ilola PekkaLännen Keilaajat (LäKe)Keilaseura Kiharat (Kiharat)30.09.2017 - 30.06.2018Valtakunnansarjoja ja paikallissarjoja - edustus alkaa 12.9.2017
Jaakkola EskoXBowling ry (XB)Keilaseura Bowlville ry (Bowlville)23.08.2017 - 30.06.2018miesten valtakunnansarja - edustus alkaa 9.9.2017
Javanainen SamiGanali Helme (GH)Gold Stars Ry (GS)07.11.2017 - 30.06.2018Miesten valtakunnansarjaa, paikallissarjoja - edustus alkaa 7.11.2017
Junnila MinnaME-85Keilakerho Siluetti (Siluetti)23.08.2017 - 30.06.2018naisten valtakunnansarja - edustus alkaa 7.10.2017
Juntunen JussiTapanilan Keilaseura (TKS)Hevoskuiskaajat (He-Kui)22.09.2017 - 30.06.2018HBL:n paikallissarjat - edustus alkaa 22.9.2016
Kahila OtsoHawk Team (HWT)Keilaseura Mistral Ry (Mistral)16.08.2017 - 30.06.2018Miesten valtakunnansarja - edustus alkaa 9.9.2017
Karhu AnneliMisteritKoskiBowling ry (KosBo)23.10.2017 - 30.06.2018Naisten valtakunnansarja - edustus alkaa 18.11.2017
Keskiruokanen MarkusRiihimäen Siniset (Siniset)Ganali Helme (GH)24.08.2017 - 30.06.2018Miesten valtakunnansarjoja - edustus alkaa 9.9.2017
Kinnunen CarlJuvel-TeamHylsy ry (HylSy)24.08.2017 - 30.06.2018valtakunnansarjoja - edustus alkaa 9.9.2017
Kokkola AnneKotkan Rakennusmestarikeilaaj. (Rkm-Kotka)Eagle Team (ET)25.09.2017 - 30.06.2018Naisten N1 valtakunnansarja, paikallissarjaa ja muita joukkuepelejä - edustus alkaa 7.10.2017
Konttila TuomoArgonJackpot28.09.2017 - 30.06.2018Veteraanien valtakunnansarja - edustus alkaa 12.10.2017
Koskiniemi SariVPS Bowling Team ry (VPS)Team Smash (Smash)27.09.2017 - 30.06.2018Naisten valtakunnansarja - edustus alkaa 7.10.2017
Kousa HannuKeilaseura Radio Ry (Radio)Ailec Team (Ailec)11.10.2017 - 30.06.2018HBL:n paikallissarjoja (veteraanit) - edustus alkaa 25.10.2017
Kovanen RikuLo-StarLoviisan Keilaajat - Lovisa (LoVi)23.08.2017 - 30.06.2018miesten valtakunnansarja - edustus alkaa 9.9.2017
Kurppa NikoFive Star Bowling (FSB)Keilailuseura Giants (Giants)24.08.2017 - 30.06.2018miesten valtakunnansarjoja - edustus alkaa 9.9.2017
Lindberg LeifFinnairin Keilaajat Ry (Finnair)Futura Bowling Club (Futura BC)23.08.2017 - 30.06.2018Miesten - ja senioreiden valtakunnansarjoja sekä paikallissarjoja - edustus alkaa 3.9.2017
Lintula SatuvKU ry Jalo/Jaguaarit (Jaguaarit)Treen Kuurojen urheilus. Uljas (Uljas)21.09.2017 - 30.06.2018Naisten valtakunnansarjat - edustus alkaa 7.10.2017
Lönnroth MagnusKeilaseura Mistral Ry (Mistral)Veljet Ry (Veljet)21.08.2017 - 30.06.2018Paikallissarjoja ja muita joukkuepelejä - edustus alkaa 21.8.2017
Manninen HeidiKeilaseura Mercur Ry (Mercur)Grankulla Bowlare (GB)04.10.2017 - 30.06.2018Naisten valtakunnansarja - edustus alkaa 7.10.2017
Mikkonen TeroPiela Bowling Ry (PieBo)Pelixir Bowling (PeBo)23.08.2017 - 30.06.2018Miesten valtakunnansarja - edustus alkaa 9.9.2017
Murto TimoSilver Club (SC)Alfa Bowling Club (Alfa B C)19.09.2017 - 30.06.2018Senioreiden - edustus alkaa 23.9.2017
Määttä SanteriDestroyersRaseborgs Bowlingclub rf. (RBC)25.08.2017 - 30.06.2018Miesten valtakunnansarja - edustus alkaa 9.9.2017
Niemi PekkaUfotKeilaseura Ysisata (Ysisata)30.10.2017 - 30.06.2018Veteraanien valtakunnansarjaa, paikallissarjaa ja muita joukkuepelejä - edustus alkaa 30.10.2017
Nikula TomiOunas-Keila Ry (O-K)Agents Bowling Team (Agents)27.09.2017 - 30.06.2018valtakunnansarja ja paikallissarja - edustus alkaa 7.10.2017
Nurminen JukkaKeilaseura Mistral Ry (Mistral)Hylsy ry (HylSy)23.10.2017 - 30.06.2018senioreiden valtakunnansarja - edustus alkaa 28.10.2017
Pajunen JensTakabågaRaseborgs Bowlingclub rf. (RBC)25.08.2017 - 30.06.2018valtakunnansarja - edustus alkaa 9.9.2017
Palviainen PiaVantaan Vampit Ry (Vampit)Turun Urheiluliitto (TuUL)24.09.2017 - 30.06.2018Naisten valtakunnansarja - edustus alkaa 7.10.2017
Pentikäinen JuhaTen PinsHylsy ry (HylSy)24.08.2017 - 30.06.2018Seniorien ja veteraanien valtakunnansarja - edustus alkaa 23.9.2017
Pietilä MikkoRiihimäen Siniset (Siniset)Juvel-Team14.08.2017 - 30.06.2018Miesten valtakunnansarja - edustus alkaa 9.9.2017
Rapeli JaanaKeila-Likat (Kei-Lit)Kaupin Seiskat Ry (Seiskat)23.09.2017 - 30.06.2018Naisten valtakunnansarja - edustus alkaa 7.10.2017
Rauhaniemi SamiRiihimäen Siniset (Siniset)Juvel-Team14.08.2017 - 30.06.2018Miesten valtakunnansarja - edustus alkaa 9.9.2017
Rautiainen AnteroKeilaseura Jytky R.y (Jytky)KoskiBowling ry (KosBo)23.10.2017 - 30.06.2018Valtakunnansarja - edustus alkaa 18.11.2017
Reen AleksiCosmic Bowlers (Cosmic)Keravan Keilaajat (Kera)23.08.2017 - 30.06.2018Valtakunnansarja - edustus alkaa 9.9.2017
Riihimäki HannuEl PanteraFive Star Bowling (FSB)10.09.2017 - 30.06.2018Veteraanien valtakunnansarja, paikallissarjat - edustus alkaa 12.10.2018
Rosberg MatsBowlingklubben Baccus r.f. (Baccus)IFK Mariehamn Bowling r.f. (IFK Mariehamn)16.08.2017 - 00.00.0000Valtakunnansarjoja - edustus alkaa 9.9.2017
Saarni MarkoSilver Club (SC)Turun Urheiluliitto (TuUL)24.09.2017 - 30.06.2018Miesten valtakunnansarja - edustus alkaa 7.10.2017
Sahla AnteroTurun Rakennusmestarikeilaajat (Rkm-Turku)Silver Club (SC)29.08.2017 - 30.06.2018veteraanien valtakunnansarja - edustus alkaa 12.10.2017
Salminen MikaForssa Bowling Club ry (FBC)Forssan Rkm-Keilaajat Ry (Rkm-Forssa)23.08.2017 - 30.06.2018Miesten valtakunnansarja M2 edustus alkaa 9.9.2017
Saukkonen EevaKallion Palloseura (KAPS)Strikers24.08.2017 - 30.06.2018Valtakunnansarja ja paikallissarja - edustus alkaa 3.9.2017
Selkamo JoukoHakuni Bowling Club (HBC)Klotti20.09.2017 - 30.06.2018miesten ja senioreiden valtakunnansarja ja muita joukkuepelejä - edustus alkaa 7.10.2017
Silander YrjöPukinmäen Veto (PuVe)Futura Bowling Club (Futura BC)23.08.2017 - 30.06.2018miesten, senioreiden ja veteraanien valtakunnansarja - edustus alkaa 9.9.2017
Styrman EinoBoltsi-72Hevoskuiskaajat (He-Kui)22.09.2017 - 30.06.2018HBL:n paikallissarjat - edustus alkaa lokakuussa
Sundberg EsaIitin Keilaajat Ry (IKE)Misterit23.08.2017 - 30.06.2018Valtakunnansarja, paikallissarjoja ja muita joukkuepelejä - edustus alkaa 23.8.2017
Suominen MaaritVantaan Kuurot ry/Keila-Wankat (Wankat)Treen Kuurojen urheilus. Uljas (Uljas)21.09.2017 - 30.06.2018Naisten valtakunnansarja N2 - edustus alkaa 7.10.
Tamminen TuulaKeilaseura Acat (aCat)Nasevat26.10.2017 - 30.06.2018Valtakunnansarjoja - edustus alkaa 18.11.2017
Tiainen OlliRiihimäen Siniset (Siniset)Rännimestarit ry (RäMe)20.09.2017 - 30.06.2018Senioreiden valtakunnansarja - edustus alkaa 23.9.2017
Tuomainen MattiKeilaseura Ysisata (Ysisata)Warkaus Bowling Team (WBT)26.09.2017 - 30.06.2018valtakunnasarja - edustus alkaa 7.10.2017
Tuominen KaleviKeilaseura Cocktail (Cocktail)Rännimestarit ry (RäMe)10.10.2017 - 30.06.2018veteraanien ja senioreiden valtakunnansarja - edustus alkaa 12.10.2017
Turkia SariX-Company Bowling Club (X-COM)Pinfans10.11.2017 - 30.06.2018Naisten valtakunnansarja - edustus alkaa 18.11.2017
Vainio TuulaKeilaseura Fyrrä Ry (Fyrrä)Ganali Helme (GH)23.08.2017 - 30.06.2018Naisten valtakunnansarja, paikallissarjat ja muita joukkuepelejä - edustus alkaa 3.9.2017
Vilppula JariTuubi-71Keilaseura Jyrä (Jyrä)07.09.2017 - 30.06.2018Senioreiden valtakunnansarja - edustus alkaa 23.9.2017
Väänänen KimmoJuvel-TeamH:linnan Kiekkokeilaajat (KiKe)27.10.2017 - 30.06.2018Senioreiden valtakunnansarja - edustus alkaa 28.10.2017
Wargh KentGamlakarleby Bowling Klubb (GBK)If Drott (Drott)24.08.2017 - 30.06.2018Valtakunnansarja - edustus alkaa 9.9.2017
Westerlund JoonasLucky StrikersBoltsi-7206.09.2017 - 30.06.2018Valtakunnansarja - edustus alkaa 20.9.2017
Wikberg KajApple Town Bowling Club Ry (AT BC)Lohjan Louhi (Louhi)31.08.2017 - 30.06.2018Paikallissarjoja - edustus alkaa 12.9.2017
Öisti OssiKaupungin Keilakerho (KKK)Gold Fingers (GF)11.09.2017 - 30.06.2018Veteraanien valtakunnansarja - edustus alkaa 12.10.2017
© NettiTieto Oy