FARMISOPIMUKSET
KeilaajaOma seuraFarmiseuraSopimus voimassaSopimus koskee
Aitio JuusoTPS Keilaajat ry (TPS)Keilakerho -29 Ry (K-29)04.10.2018 - 30.06.2019Miesten valtakunnansarja - edustus alkaa 6.10.2018
Ehnlund ChristerCobra Rf (Cobra)Ailec Team (Ailec)09.10.2018 - 30.06.2019HBL veteraanien paikallissarja
Enfors LeifIf Drott (Drott)Mainarit10.09.2018 - 30.06.2019Senioreiden valtakunnansarja - edustus alkaa 15.9.2018
Fors TomiKalajoki Bowling Club (Kalajoki BC)Kalafornia Bowlers (KaBow)05.10.2018 - 30.06.2019Miesten valtakunnansarja, muita joukkuepelejä - edustus alkaa 6.10.2018
Gren AimoKeilaseura MyPa (MyPa)Nuppi10.10.2018 - 30.06.2019veteraanien valtakunnansarja - edustus alkaa 11.10.2018
Halme AriRännimestarit ry (RäMe)Keilailuseura Giants (Giants)06.09.2018 - 30.06.2019Senioreiden valtakunnansarja - edustus alkaa 15.9.2018
Hautakoski MarkusJuvel-TeamBoltsi-7212.11.2018 - 30.06.2019Miesten valtakunnansarja - edustus alkaa 17.11.2018
Heino MikaPinjets Ry (Pinjets)Mainarit04.10.2018 - 30.06.2019Miesten SM-liiga - edustus alkaa 6.10.2018
Hipsi JormaVeitsiluodon Keilaajat Ry (VeiKei)Jättömiehet (Jämi)04.10.2018 - 30.06.2019Valtakunnansarja - edustus alkaa 6.10.2018
Holmström VilleKeilaseura Bowlville ry (Bowlville)Slaikkarit07.11.2018 - 30.06.2019Miesten valtakunnansarjat - edustus alkaa 17.11.2018
Hooli JukkaCoccola Pin Strikers (CPS)If Drott (Drott)28.09.2018 - 30.06.2019Veteraanien valtakunnansarja - edustus alkaa 11.10.2018
Hujanen JuhaniKeuruun Keilaajat (Keurla)Tervan keilaajat (Tervake)05.09.2018 - 30.06.2019valtakunnansarja - edustus alkaa 8.9.2018
Huusko KalleRännimestarit ry (RäMe)Hangon Hyrskyt ry. (Ha-Hy)20.09.2018 - 30.06.2019paikallissarjoja
Hyytiä TatuStrikehuntersKeilailuseura Giants (Giants)04.10.2018 - 30.06.2019Valtakunnansarja - edustus alkaa 6.10.2018
Juntunen JussiTapanilan Keilaseura (TKS)Hevoskuiskaajat (He-Kui)13.09.2018 - 30.06.2019HBL:n paikallissarjat - edustus alkaa 13.9.2019
Kaikkonen MattiKeilaseura Jummit (Jummit)Ukkohallan Keilaajat ry (UKe)24.09.2018 - 30.06.2019veteraanien valtakunnansarja - edustus alkaa 11.10.2018
Karjalainen TeijoKuusamon Eräveikot (KEV)Ruka Bowling26.11.2018 - 30.06.2018Miesten valtakunnansarja - edustus alkaa 2.2.2019
Kemppainen TuulaNasevatHutungin Keilaajat (HutuKe)12.11.2018 - 30.06.2019Paikallissarjoja
Keskiruokanen MarkusRiihimäen Siniset (Siniset)Ganali Helme (GH)02.10.2018 - 30.06.2018Miesten valtakunnansarjoja - edustus alkaa 6.10.2018
Kiiski RistoEnsokeila RyKeilaseura KooTeeKoo Ry (KooTeeKoo)08.10.2018 - 30.06.2019Miesten valtakunnansarja, paikallissarja, muita joukkuepelejä
Kokkola AnneKotkan Rakennusmestarikeilaaj. (Rkm-Kotka)Eagle Team (ET)19.09.2018 - 30.06.2018Naisten N1 valtakunnansarja, paikallissarjaa ja muita joukkuepelejä - edustus alkaa 6.10.2018
Konttila TuomoArgonJackpot26.09.2018 - 30.06.2019Veteraanien valtakunnansarja - edustus alkaa 11.10.2018
Korte KariNuppiKoskiBowling ry (KosBo)24.08.2018 - 30.06.2019Miesten valtakunnansarja - edustus alkaa 8.9.2018
Koskiniemi SariVPS Bowling Team ry (VPS)Team Smash (Smash)05.09.2018 - 30.06.2019Naisten valtakunnansarja ja senioreiden valtakunnansarja - edustus alkaa 6.10.2017
Kovanen NinaKeilaseura Mercur Ry (Mercur)Grankulla Bowlare (GB)18.09.2018 - 30.06.2019Valtakunnansarja - edustus alkaa 6.10.2018
Kovanen RikuLo-StarLoviisan Keilaajat - Lovisa (LoVi)06.09.2018 - 30.06.2019Valtakunnansarja - edustus alkaa 8.9.2018
Kurppa RaunoSalon Kumoojat (SaKu)Peimarin Keilateam ry (PeKeTeam)31.08.2018 - 30.06.2019Valtakunnansarja, paikallissarja ja muita joukkuekilpailuja - edustus alkaa 8.9.2018
Käldman BjörnOulun Palloseura keilaajat ry (OPS)FoBK bowling r.y. (FoBK)12.09.2018 - 30.06.2019senioreiden valtakunnansarja - edustus alkaa 15.9.2018
Lahti JormaBC Viitake ry (BC Viitake)Rännärit10.10.2018 - 30.06.2019Veteraanien valtakunnansarja - edustus alkaa 11.10.2018
Laihola ImmoKuusamon Eräveikot (KEV)Ruka Bowling17.09.2018 - 30.06.2019Miesten valtakunnansarja - edustus alkaa 6.10.2018
Laine VellamoKeilaseura Blooper (Blooper)Strikers03.09.2018 - 30.06.2019Naisten valtakunnansarja, paikallissarjoja - edustus alkaa 8.9.2018
Lehtonen TatuGrankulla Bowlare (GB)Valtti B.E.T. (Valtti)05.10.2018 - 30.06.2019Miesten valtakunnansarja - edustus alkaa 6.10.2018
Lehtovirta ArtoSalon Keilaajat (SalKei)Five Star Bowling (FSB)05.10.2018 - 30.06.2019Valtakunnansarja - edustus alkaa 6.10.2018
Leinonen VesaKeuruun Keilaajat (Keurla)Tervan keilaajat (Tervake)05.09.2018 - 30.06.2019miesten valtakunnansarja - edustus alkaa 8.9.2018
Lempiäinen Katja X-Company Bowling Club (X-COM)KoskiBowling ry (KosBo)15.08.2018 - 30.06.2019Naisten valtakunnansarja - edustus alkaa 8.9.2018
Leppälahti VirpiHanhivaara House Bowlers (HHB)Salon Keilaajat (SalKei)26.10.2018 - 30.06.2019Paikallissarja
Lindberg LeifFinnairin Keilaajat Ry (Finnair)Futura Bowling Club (Futura BC)04.09.2018 - 30.06.2019Miesten - ja senioreiden valtakunnansarjoja sekä paikallissarjoja - edustus alkaa 8.9.2018
Lintula SatuvKU ry Jalo/Jaguaarit (Jaguaarit)Treen Kuurojen urheilus. Uljas (Uljas)28.09.2018 - 30.06.2019Naisten valtakunnansarjat - edustus alkaa 6.10.2018
Lönnroth DanielaEagle Team (ET)HK-Kehrä14.11.2018 - 30.06.2018Paikallissarja ja muita joukkuepelejä
Lönnroth MagnusKeilaseura Mistral Ry (Mistral)Veljet Ry (Veljet)22.09.2018 - 30.06.2019Paikallissarjoja ja muita joukkuepelejä - edustus alkaa 22.9.2018
Manninen HeidiKeilaseura Mercur Ry (Mercur)Grankulla Bowlare (GB)18.09.2018 - 30.06.2019Naisten valtakunnansarja - edustus alkaa 6.10.2018
Murto TimoSilver Club (SC)Keilakerho -29 Ry (K-29)16.09.2018 - 30.06.2019Senioreiden - edustus alkaa 16.9.2018
Mustonen MiaKeilaseura Blooper (Blooper)Strikers03.09.2018 - 30.06.2019Naisten valtakunnansarja, paikallissarja - edustus alkaa 8.9.2018
Mäkelä JuhoRiihimäen Siniset (Siniset)Rännimestarit ry (RäMe)06.10.2018 - 30.06.2018Miesten valtakunnansarja - edustus alkaa 6.10.2018
Mäkinen MikaTreen Keilaajat -38 Ry (TK-38)Kaupin Seiskat Ry (Seiskat)01.10.2018 - 30.06.2019Miesten valtakunnansarja - edustus alkaa 6.10.2018
Mäkitalo MerviX-Company Bowling Club (X-COM)Imatran Keilaklubi (IKK)01.10.2018 - 30.06.2019Naisten valtakunnansarja, paikallissarja, muita joukkuepelejä - edustus alkaa 6.10.2018
Neuvonen ReettaSalon Keilaajat (SalKei)TPS Keilaajat ry (TPS)03.10.2018 - 30.06.2019Naisten valtakunnansarja - edustus alkaa 6.10.2018
Nevalainen MilaJuvel-TeamKeilaseura Cherry (Cherry)07.09.2018 - 30.06.2019Naisten valtakunnansarja - edustus alkaa 6.10.2018
Nikula TomiOunas-Keila Ry (O-K)Agents Bowling Team (Agents)16.10.2018 - 30.06.2019valtakunnansarja ja paikallissarja
Nurminen HarriKeilaseura Kiharat (Kiharat)ME-8516.10.2018 - 30.06.2019Valtakunnansarjoja - edustus alkaa 17.11.2018
Nurminen JukkaKeilaseura Mistral Ry (Mistral)Hylsy ry (HylSy)10.09.2018 - 30.06.2019senioreiden valtakunnansarja - edustus alkaa 15.9.2018
Okkonen PetriTahvotForssan Rkm-Keilaajat Ry (Rkm-Forssa)12.10.2018 - 30.06.2019Valtakunnansarja ja paikallissarja
Palmu-Heinänen PirjoKeilaseura Rkm-Tampere ry (RKM-Tre)Keilailukerho Tupla Ry (XX)05.10.2018 - 30.06.2019naisten valtakunnansarja - edustus alkaa 6.10.2018
Piiparinen JuhaForssa Bowling Club ry (FBC)Forssan Rkm-Keilaajat Ry (Rkm-Forssa)12.10.2018 - 30.06.2019Miesten ja Senioreiden valtakunnansarja - edustus alkaa 13.10.2018
Pirhonen JarkkoMunsons Bowling Club (Munsons BC)BC Story18.09.2018 - 30.06.2019Valtakunnansarja ja paikallissarja - edustus alkaa 6.10.2018
Puolakka TuukkaKeilaseura Caravan Bowling (CarBo)Bowling Dream Team (BDT)16.11.2018 - 30.06.2019Miesten valtakunnansarja - edustus alkaa 17.11.2018
Putkisto TiiaBC IslandersTeam Smash (Smash)05.09.2018 - 30.06.2019Naisten SM-liiga - edustus alkaa 6.10.2018
Päiviö PatrikBowling Team Takatasku Ry (TaKu)Riihimäen Siniset (Siniset)02.10.2018 - 30.06.2019Miesten valtakunnansarja - edustus alkaa 6.10.2018
Pääkkönen HannuKeuruun Keilaajat (Keurla)Vilppulan Keilaajat ry (VilKe)03.09.2018 - 30.06.2019Valtakunnansarja - edustus alkaa 8.9.2018
Rantala SariVaasan Kuurojen Urheiluseura (Wellas)Treen Kuurojen urheilus. Uljas (Uljas)28.09.2018 - 30.06.2019Naisten valtakunnansarja - edustus alkaa 6.10.2018
Rautiainen AnteroKeilaseura Jytky R.y (Jytky)KoskiBowling ry (KosBo)24.08.2018 - 30.06.2019Valtakunnansarja - edustus alkaa 8.9.2018
Reen AleksiCosmic Bowlers (Cosmic)Keravan Keilaajat (Kera)17.09.2018 - 30.06.2019Valtakunnansarja - edustus alkaa 6.10.2018
Riihimäki HannuEl PanteraFive Star Bowling (FSB)24.09.2018 - 30.06.2019Veteraanien valtakunnansarja, muita joukkuepelejä - edustus alkaa 6.10.2019
Räsänen MaxKolausTiimi05.10.2018 - 30.06.2019Valtakunnansarja - edustus alkaa 6.10.2018
Saari VesaBC IslandersCoccola Pin Strikers (CPS)08.10.2018 - 30.06.2019Senioreiden valtakunnansarja - edustus alkaa 13.10.2018
Saarinen IlpoKorian Ponsi (Ponsi)KoskiBowling ry (KosBo)15.08.2018 - 30.06.2019Miesten, senioreiden ja veteraanien valtakunnansarja - edustus alkaa 8.9.2018
Sahla AnteroTurun Rakennusmestarikeilaajat (Rkm-Turku)Silver Club (SC)14.08.2018 - 30.06.2019valtakunnansarja - edustus alkaa 8.9.2018
Salminen MikaForssan Rkm-Keilaajat Ry (Rkm-Forssa)Keilailuseura Giants (Giants)06.09.2018 - 30.06.2019Senioreiden valtakunnansarja - edustus alkaa 15.9.2018
Saukkonen EevaKallion Palloseura (KAPS)Strikers10.10.2018 - 30.06.2019Valtakunnansarja ja paikallissarja - valtakunnansarjan edustus alkaa 17.11.2018
Silander YrjöPukinmäen Veto (PuVe)Futura Bowling Club (Futura BC)04.09.2018 - 30.06.2019Valtakunnansarja - edustus alkaa 8.9.2018
Sontag BörjeFair Play (FP)Raseborgs Bowlingclub rf. (RBC)14.09.2018 - 30.06.2019senioreiden valtakunnansarja - edustus alkaa 15.9.2018
Soukka JaniKalafornia Bowlers (KaBow)Ice-Bowling15.11.2018 - 30.06.2019Miesten valtakunnansarja - edustus alkaa 17.11.2018
Sundberg EsaIitin Keilaajat Ry (IKE)KoskiBowling ry (KosBo)15.08.2018 - 30.06.2019Valtakunnansarja, paikallissarjoja ja muita joukkuepelejä - edustus alkaa 8.9.2018
Suominen MaaritVantaan Kuurot ry/Keila-Wankat (Wankat)Treen Kuurojen urheilus. Uljas (Uljas)28.09.2018 - 30.06.2019Naisten valtakunnansarja - edustus alkaa 6.10.2018
Tamminen Marja-LiisaKeilaseura Bowlville ry (Bowlville)KoskiBowling ry (KosBo)27.09.2018 - 30.06.2019Naisten valtakunnansarja - edustus alkaa 6.10.2018
Tamminen TuulaKeilaseura Acat (aCat)Nasevat11.09.2018 - 30.06.2019Valtakunnansarjoja - edustus alkaa 6.10.2019
Tapper PasiKeuruun Keilaajat (Keurla)Vilppulan Keilaajat ry (VilKe)03.09.2018 - 30.06.2019Valtakunnansarja - edustus alkaa 8.9.2018
Tissarinen SimonCoccola Pin Strikers (CPS)If Drott (Drott)28.09.2018 - 30.06.2019Miesten valtakunnansarja - edustus alkaa 6.10.2018
Tukiainen AnttiKeilaseura Mistral Ry (Mistral)Loviisan Keilaajat - Lovisa (LoVi)06.09.2018 - 30.06.2019Paikallissarja - edustus alkaa 8.9.2018
Tuominen KaleviKeilaseura Cocktail (Cocktail)Salon Keilaajat (SalKei)26.10.2018 - 30.06.2019Paikallissarja
Turkia SariX-Company Bowling Club (X-COM)Pinfans29.08.2018 - 30.06.2019Naisten valtakunnansarja - edustus alkaa 8.9.2018
Uosukainen SimoParikkalan Keilaajat (ParKe)Slaikkarit17.08.2018 - 30.06.2019miesten valtakunnansarja - edustus alkaa 8.9.2018
Uotila PasiAilec Team (Ailec)Mainarit19.11.2018 - 30.06.2019Miesten SM-liiga - edustus alkaa 2.2.2019
Uusinarkaus TuomasOunas-Keila Ry (O-K)Oulun Palloseura keilaajat ry (OPS)01.10.2018 - 30.06.2019Miesten valtakunnansarja - edustus alkaa 17.11.2018
Vainio TuulaKeilaseura Fyrrä Ry (Fyrrä)Ganali Helme (GH)19.09.2018 - 30.06.2019Naisten valtakunnansarja, paikallissarjat ja muita joukkuepelejä - edustus alkaa 6.10.2018
Viljanen MiskaTampereen Keilakerho (TKK)Keilaseura Bay ry (Bay)06.09.2018 - 30.06.2019Miesten valtakunnassarja - edustus alkaa 8.9.2018
Vilppula JariTuubi-71Keilaseura Jyrä (Jyrä)05.09.2018 - 30.06.2019Senioreiden ja miesten valtakunnansarja - edustus alkaa 8.9.2018
Virtanen KimmoJukolan Pojat (JP)HK-Kehrä14.11.2018 - 30.06.2018Valtakunnansarja - edustus alkaa 17.11.2018
Virtanen TeroTPS Keilaajat ry (TPS)Turun Urheiluliitto (TuUL)10.09.2018 - 30.06.2019miesten valtakunnansarja - edustus alkaa 6.10.2018
Väisänen AnnuKainuun Keilaajat (KaiKe)Vuokatti Bowlers ry (VuoBo)13.09.2018 - 30.06.2019Naisten valtakunnansarjat - edustus alkaa 6.10.2019
Wargh KentGamlakarleby Bowling Klubb (GBK)If Drott (Drott)28.09.2018 - 30.06.2019Valtakunnansarja - edustus alkaa 6.10.2018
Westerlund JoonasLucky StrikersBoltsi-7204.09.2018 - 30.06.2019Valtakunnansarja - edustus alkaa 8.9.2018
Zewi FredÅbo Turnförening R.f. (ÅTF)Bowlingföreningen Åifk (ÅIFK)11.10.2018 - 30.06.2019Valtakunnansarjoja
© NettiTieto Oy