VALTAKUNNANSARJAT
Miesten valtakunnansarjat
SM-liiga
M1-sarja
M2-sarja
M3-sarja
M4-sarja
Naisten valtakunnansarjat
NSM-liiga
N1-sarja
Seniorien valtakunnansarjat
Mestaruussarja
S1-sarja
S2-sarja
Veteraanien valtakunnansarjat
Mestaruussarja
V1-sarja
V2-sarja
M3-sarja
(Alustava lohkojako, HUOM pelataan kolmella pelaajalla, päivitetty 4.9.2020)
 
Kaikkien lohkojen sarjatilanteet
LOHKO: 1
Päivämäärä ja kloPaikka
ArgonVantaa03.10.2020 11:00Tixi Bowling, VANTAA (5 peliä)
ElevenVantaa14.11.2020 11:00Talin Keilahalli, HELSINKI (5 peliä)
HK-KehräHelsinki30.01.2021 11:00Tapiolan Keilahalli, ESPOO (5 peliä)
Ke-RoHelsinki13.02.2021 11:00Tixi Bowling, VANTAA (5 peliä)
SinisetRiihimäki27.03.2021 11:00Riihimäen Keilahalli, RIIHIMÄKI (5 peliä)
TornadosHelsinki17.04.2021 11:00Talin Keilahalli, HELSINKI (5 peliä)
LOHKO: 2
AgentsOulu03.10.2020 11:00Pelixir Oulu, OULU (6 peliä)
DCOulu14.11.2020 11:00Kemin Keilahalli, KEMI (6 peliä)
JämiKemi30.01.2021 11:00Oulun Keilahalli, OULU (6 peliä)
Ruka BowlingKuusamo13.02.2021 11:00Kuusamon Keilahalli, KUUSAMO (6 peliä)
27.03.2021 11:00Kemin Keilahalli, KEMI (6 peliä)
LOHKO: 3
DBSTammisaari03.10.2020 11:00Euran Keilahalli, EURA (5 peliä)
FPTammisaari14.11.2020 11:00Tammisaaren Keilahalli, TAMMISAARI (5 peliä)
Ke-Ka-53Pori30.01.2021 11:00Porin Keilahalli, PORI (5 peliä)
KometMariehamn13.02.2021 16:00Mariehamns bowlinghall, MARIEHAMN (5 peliä)
ME-85Eura27.03.2021 11:00Hanhivaaran keilahalli, SALO (5 peliä)
PeKeTeamTurku17.04.2021 11:00Tammisaaren Keilahalli, TAMMISAARI (5 peliä)
LOHKO: 4
BC ImatraImatra03.10.2020 11:00Imatran Keilahalli, IMATRA (5 peliä)
BFHeinola14.11.2020 11:00Lappeenrannan Keilahalli, LAPPEENRANTA (5 peliä)
IKEKuusankoski30.01.2021 11:00Heinolan Keilahalli, HEINOLA (5 peliä)
Kosken KierreImatra13.02.2021 11:00Lahden Keilahalli, LAHTI (5 peliä)
Valtti 3Lahti27.03.2021 11:00Kuusankosken Keilahalli, KUUSANKOSKI (5 peliä)
X-COMPANYLappeenranta17.04.2021 11:00Imatran Keilahalli, IMATRA (5 peliä)
LOHKO: 5
BC LiikeYlä-Savo03.10.2020 11:00Kiuruveden keilahalli, KIURUVESI (5 peliä)
Ice-Bowling 2Ylä-Savo14.11.2020 11:00Varkauden Keilahalli, VARKAUS (5 peliä)
JoKeJoensuu30.01.2021 11:00Keila- ja Liikuntakeskus Liike, IISALMI (5 peliä)
SalbowYlä-Savo13.02.2021 11:00Joensuun Keilahalli, JOENSUU (5 peliä)
WatteritVarkaus27.03.2021 11:00Kiuruveden keilahalli, KIURUVESI (5 peliä)
WBTVarkaus17.04.2021 11:00Varkauden Keilahalli, VARKAUS (5 peliä)
LOHKO: 6
HutuKeJyväskylä03.10.2020 11:00Hutungin keilahalli, VAAJAKOSKI (5 peliä)
KierrehirmutYlöjärvi14.11.2020 11:00Ylöjärven Keilahalli, YLÖJÄRVI (5 peliä)
NastaTampere30.01.2021 11:00Saarijärven keilahalli, SAARIJÄRVI (5 peliä)
SaariKeKeurusselkä13.02.2021 11:00Kaupin Keilahalli, TAMPERE (5 peliä)
SQB BowlersSeinäjoki27.03.2021 11:00Seinäjoen Keilahalli, SEINÄJOKI (5 peliä)
TK-38Tampere18.04.2021 11:00Kaupin Keilahalli, TAMPERE (5 peliä)
LOHKO: 7
AilecHelsinki03.10.2020 11:00Tapiolan Keilahalli, ESPOO (6 peliä)
JackpotKerava14.11.2020 11:00Tixi Bowling, VANTAA (6 peliä)
SteelersHelsinki30.01.2021 11:00Talin Keilahalli, HELSINKI (6 peliä)
TBCTuusula13.02.2021 11:00Tuusulan Keilahalli, TUUSULA (6 peliä)
27.03.2021 11:00Tixi Bowling, VANTAA (6 peliä)
LOHKO: 8
© NettiTieto Oy