VALTAKUNNANSARJAT
Miesten valtakunnansarjat
SM-liiga
M1-sarja
M2-sarja
M3-sarja
M4-sarja
Naisten valtakunnansarjat
N1-sarja
NSM-liiga
Seniorien valtakunnansarjat
S2-sarja
S1-sarja
Mestaruussarja
Veteraanien valtakunnansarjat
Mestaruussarja
V1-sarja
V2-sarja
Liittomyllyt
Naisten liittomylly - FINAALI 2018
Nuorten liittomylly-FINAALI 2018
V2-sarja
(joukkueet)
 
Kaikkien lohkojen sarjatilanteet
LOHKO: 1
Päivämäärä ja kloPaikka
AgentsOulu11.10.2018 12:00Vuokatin keilahalli, VUOKATTI (7 peliä)Tulokset
KarKoOulu08.11.2018 12:00Oulun Keilahalli, OULU (7 peliä)Tulokset
KEVKuusamo13.12.2018 12:00Pelixir Kempele, KEMPELE (7 peliä)
OPS 2Oulu07.02.2019 12:00Pelixir Oulu, OULU (7 peliä)
RocketsOulu07.03.2019 12:00Kuusamon Keilahalli, KUUSAMO (7 peliä)
TaskuRaahe
UkeKainuu
LOHKO: 2
Drott 3Pietarsaari11.10.2018 12:00Ylivieskan Keilahalli, YLIVIESKA (5 peliä)Tulokset
FHBKokkola08.11.2018 12:00Kokkolan Keilahalli, KOKKOLA (5 peliä)Tulokset
Hellas 2Vaasa13.12.2018 12:00Kruunupyyn keilahalli, KRUUNUPYY (5 peliä)
Kalajoki BCKalajoki07.02.2019 12:00Vaasan Keilahalli, VAASA (5 peliä)
KalKe-90 2Ylivieska07.03.2019 12:00Pietarsaaren Keilahalli, PIETARSAARI (5 peliä)
KismetKokkola
LOHKO: 3
FHB 2Kokkola11.10.2018 12:00Kruunupyyn keilahalli, KRUUNUPYY (5 peliä)Tulokset
FoBK 2Pietarsaari08.11.2018 12:00Ylivieskan Keilahalli, YLIVIESKA (5 peliä)Tulokset
HaKeYlivieska13.12.2018 12:00Kokkolan Keilahalli, KOKKOLA (5 peliä)
KulkuritKokkola07.02.2019 12:00Pietarsaaren Keilahalli, PIETARSAARI (5 peliä)
Rkm-89Ylivieska07.03.2019 12:00Vaasan Keilahalli, VAASA (5 peliä)
Strike-52Vaasa
LOHKO: 4
GBKKokkola11.10.2018 12:00Vaasan Keilahalli, VAASA (5 peliä)Tulokset
KalKe-90Ylivieska08.11.2018 12:00Kokkolan Keilahalli, KOKKOLA (5 peliä)Tulokset
KV-KokkolaKokkola13.12.2018 12:00Ylivieskan Keilahalli, YLIVIESKA (5 peliä)
RauKeRaahe07.02.2019 12:00Ylivieskan Keilahalli, YLIVIESKA (5 peliä)
Star BoYlivieska07.03.2019 12:00Kokkolan Keilahalli, KOKKOLA (5 peliä)
VPSVaasa
LOHKO: 5
IiboYlä-Savo11.10.2018 12:00Rauhalahti Bowling, KUOPIO (5 peliä)Tulokset
Kiu-KeYlä-Savo08.11.2018 12:00Kiuruveden keilahalli, KIURUVESI (5 peliä)Tulokset
PeBoYlä-Savo13.12.2018 12:00Pielaveden keilahalli, PIELAVESI (5 peliä)
PieBoYlä-Savo07.02.2019 12:00Iisalmen keilahalli, IISALMI (5 peliä)
Ra-KeKuopio07.03.2019 12:00Kuopion Keilahalli, KUOPIO (5 peliä)
Rojjaas 2Kuopio
LOHKO: 6
AtriumJoensuu11.10.2018 12:00Joensuun Keilahalli, JOENSUU (5 peliä)Tulokset
JoKeJoensuu08.11.2018 12:00Varkauden Keilahalli, VARKAUS (5 peliä)Tulokset
MainaritVarkaus13.12.2018 12:00Joensuun Keilahalli, JOENSUU (5 peliä)
PoRaJoensuu07.02.2019 12:00Joensuun Keilahalli, JOENSUU (5 peliä)
WatteritVarkaus07.03.2019 12:00Varkauden Keilahalli, VARKAUS (5 peliä)
WBT 2Varkaus
LOHKO: 7
For Fun 2Seinäjoki11.10.2018 12:00Seinäjoen Keilahalli, SEINÄJOKI (5 peliä)Tulokset
Ke-57Seinäjoki08.11.2018 12:00Kauhajoen Keilahalli, KAUHAJOKI (5 peliä)Tulokset
Ke-57 2Seinäjoki13.12.2018 12:00Seinäjoen Keilahalli, SEINÄJOKI (5 peliä)
KJKKauhajoki07.02.2019 12:00Kauhajoen Keilahalli, KAUHAJOKI (5 peliä)
KJK 2Kauhajoki07.03.2019 12:00Seinäjoen Keilahalli, SEINÄJOKI (5 peliä)
Se-PeSeinäjoki
LOHKO: 8
BC RännäritÄänekoski11.10.2018 12:00Saarijärven keilahalli, SAARIJÄRVI (5 peliä)Tulokset
Kos-KeiÄänekoski08.11.2018 12:00Äänekosken Keilahalli, ÄÄNEKOSKI (5 peliä)Tulokset
KosKaÄänekoski13.12.2018 12:00Saarijärven keilahalli, SAARIJÄRVI (5 peliä)
SaarikeKeurusselkä07.02.2019 12:00Äänekosken Keilahalli, ÄÄNEKOSKI (5 peliä)
X300Äänekoski07.03.2019 12:00Äänekosken Keilahalli, ÄÄNEKOSKI (5 peliä)
LOHKO: 9
Ka-KeKeurusselkä11.10.2018 12:00Keuruun Keilahalli, KEURUU (7 peliä)Tulokset
KaatolupiTampere08.11.2018 12:00Jyväskylän Keilahalli, JYVÄSKYLÄ (7 peliä)Tulokset
LokomoTampere13.12.2018 11:00Kaupin Keilahalli, TAMPERE (7 peliä)
PanttaritYlöjärvi07.02.2019 12:00Ylöjärven Keilahalli, YLÖJÄRVI (7 peliä)
Sepot-JKLJyväskylä07.03.2019 11:00Kaupin Keilahalli, TAMPERE (7 peliä)
TervakeKeurusselkä
VilKeKeurusselkä
LOHKO: 10
JetsetLappeenranta11.10.2018 12:00Imatran Keilahalli, IMATRA (5 peliä)Tulokset
Ke-SaImatra08.11.2018 12:00Imatran Kylpylän keilahalli, IMATRA (5 peliä)Tulokset
KooTeeKooImatra13.12.2018 12:00Imatran Keilahalli, IMATRA (5 peliä)
TOPSLappeenranta07.02.2019 12:00Imatran Kylpylän keilahalli, IMATRA (5 peliä)
X-COMPANYLappeenranta07.03.2019 12:00Imatran Keilahalli, IMATRA (5 peliä)
XBEtelä-Karjala
LOHKO: 11
HeittoItä-Häme11.10.2018 12:00Heinolan Keilahalli, HEINOLA (5 peliä)Tulokset
IlvesHeinola08.11.2018 12:00Itä-Hämeen Keilahalli Oy, HARTOLA (5 peliä)Tulokset
KosBo 2Kuusankoski13.12.2018 12:00Punkaharjun Keilahalli, PUNKAHARJU (5 peliä)
PateHeinola07.02.2019 12:00Mikkelin Keilahalli, MIKKELI (5 peliä)
Purilaat 2Savonlinna07.03.2019 12:00Kuusankosken Keilahalli, KUUSANKOSKI (5 peliä)
SavoniaMikkeli
LOHKO: 12
BK-52Pori11.10.2018 12:00Porin Keilahalli, PORI (5 peliä)Tulokset
GHRauma08.11.2018 12:00Forssan Keilahalli, FORSSA (5 peliä)Tulokset
Ke-Ka-53Pori13.12.2018 12:00Euran Keilahalli, EURA (5 peliä)
KiharatEura07.02.2019 12:00Rauman Keilahalli, RAUMA (5 peliä)
SäkäsetForssa07.03.2019 12:00Porin Keilahalli, PORI (5 peliä)
YdkeEurajoki
LOHKO: 13
FSBParainen11.10.2018 11:00Lohjan Keilahalli, LOHJA (5 peliä)Tulokset
KalKe-70Lohja08.11.2018 12:00Kupittaan Keilahalli, TURKU (5 peliä)Tulokset
KeilaxTurku13.12.2018 12:00Tammisaaren Keilahalli, TAMMISAARI (5 peliä)
Strike-10Tammisaari07.02.2019 12:00Salon Keilahalli, SALO (5 peliä)
TRTurku07.03.2019 12:00Kupittaan Keilahalli, TURKU (5 peliä)
TuWeTurku
LOHKO: 14
Alfa B CRaisio11.10.2018 11:00Raision Keilahalli, RAISIO (5 peliä)Tulokset
BakkaTurku08.11.2018 12:00Kupittaan Keilahalli, TURKU (5 peliä)Tulokset
LusaLohja13.12.2018 11:00Lohjan Keilahalli, LOHJA (5 peliä)
TKHTurku07.02.2019 12:00Kupittaan Keilahalli, TURKU (5 peliä)
TuSKaTurku07.03.2019 12:00Aninkaisten Keilahalli, TURKU (5 peliä)
ÅIFKTurku
LOHKO: 15
B28Parainen11.10.2018 12:00Kupittaan Keilahalli, TURKU (5 peliä)Tulokset
CocktailSalo08.11.2018 12:00Hanhivaaran keilahalli, SALO (5 peliä)Tulokset
Kaisat-TurkuTurku13.12.2018 11:00Raision Keilahalli, RAISIO (5 peliä)
TKNTurku07.02.2019 12:00Kupittaan Keilahalli, TURKU (5 peliä)
TuULTurku07.03.2019 12:00Paraisten keilahalli, PARAINEN (5 peliä)
UKS-01Uusikaupunki
LOHKO: 16
Ares 2Lahti11.10.2018 11:00Kaupin Keilahalli, TAMPERE (5 peliä)Tulokset
ERÄHelsinki08.11.2018 12:00Talin Keilahalli, HELSINKI (5 peliä)Tulokset
LiilatHämeenlinna13.12.2018 11:00Lahden Keilahalli, LAHTI (5 peliä)
LNKLahti07.02.2019 12:00Hämeenlinnan Keilahalli, HÄMEENLINNA (5 peliä)
RännäritTampere07.03.2019 12:00Tapanilan Keilahalli, HELSINKI (5 peliä)
VeljetHelsinki
LOHKO: 17
Bay 2Lahti11.10.2018 11:00Lahden Keilahalli, LAHTI (5 peliä)Tulokset
CarBoJärvenpää08.11.2018 11:00Kaupin Keilahalli, TAMPERE (5 peliä)Tulokset
FinnairHelsinki13.12.2018 12:00Järvenpään Keilahalli, JÄRVENPÄÄ (5 peliä)
JassitHyvinkää07.02.2019 11:00Hyvinkään Keilahalli, HYVINKÄÄ (5 peliä)
StarmenLahti07.03.2019 12:00Talin Keilahalli, HELSINKI (5 peliä)
TappiTampere
LOHKO: 18
Bay 3Lahti11.10.2018 11:00Hyvinkään Keilahalli, HYVINKÄÄ (5 peliä)Tulokset
Hi-TecHelsinki08.11.2018 11:00Lahden Keilahalli, LAHTI (5 peliä)Tulokset
JBTJärvenpää13.12.2018 12:00Loviisan Keilahalli, LOVIISA (5 peliä)
KamutHyvinkää07.02.2019 12:00Järvenpään Keilahalli, JÄRVENPÄÄ (5 peliä)
Nike-PorvooLoviisa07.03.2019 11:00Kaupin Keilahalli, TAMPERE (5 peliä)
TKK 2Tampere
LOHKO: 19
Falcons 2Lahti11.10.2018 11:00Lahden Keilahalli, LAHTI (7 peliä)Tulokset
Futura BCTuusula08.11.2018 12:00Talin Keilahalli, HELSINKI (7 peliä)Tulokset
HIFKHelsinki13.12.2018 12:00Tuusulan Keilahalli, TUUSULA (7 peliä)
KaleKerava07.02.2019 12:00Loviisan Keilahalli, LOVIISA (7 peliä)
Kamut 2Hyvinkää07.03.2019 11:00Hyvinkään Keilahalli, HYVINKÄÄ (7 peliä)
KillerTuusula
POR-300Loviisa
LOHKO: 20
FC-KotkaKotka11.10.2018 11:00Lahden Keilahalli, LAHTI (5 peliä)Tulokset
GKLahti08.11.2018 12:00Loviisan Keilahalli, LOVIISA (5 peliä)Tulokset
HylSyTuusula13.12.2018 11:00Hyvinkään Keilahalli, HYVINKÄÄ (5 peliä)
Kamut 3Hyvinkää07.02.2019 12:00Kotkan Keilahalli, KOTKA (5 peliä)
KV-Lahti 2Lahti07.03.2019 12:00Tuusulan Keilahalli, TUUSULA (5 peliä)
WSKLoviisa
LOHKO: 21
Juvel-TeamHämeenlinna11.10.2018 12:00Hämeenlinnan Keilahalli, HÄMEENLINNA (7 peliä)Tulokset
KaatoLahti08.11.2018 11:00Lahden Keilahalli, LAHTI (7 peliä)Tulokset
Kasi-ViisKotka13.12.2018 11:00Riihimäen Keilahalli, RIIHIMÄKI (7 peliä)
KiKeHämeenlinna07.02.2019 12:00Tixi Bowling, VANTAA (7 peliä)
SinisetRiihimäki07.03.2019 12:00Kotkan Keilahalli, KOTKA (7 peliä)
TeKeRiihimäki
VanKeiVantaa
LOHKO: 22
ArgonVantaa11.10.2018 12:00Tixi Bowling, VANTAA (5 peliä)Tulokset
CherryTampere08.11.2018 12:00Tixi Bowling, VANTAA (5 peliä)Tulokset
Kiila 2Hämeenlinna13.12.2018 11:00Kaupin Keilahalli, TAMPERE (5 peliä)
RKM-VantaaVantaa07.02.2019 12:00Tuusulan Keilahalli, TUUSULA (5 peliä)
SP 2Vantaa07.03.2019 12:00Hämeenlinnan Keilahalli, HÄMEENLINNA (5 peliä)
TBCTuusula
LOHKO: 23
Kaato 2Lahti11.10.2018 12:00Kotkan Keilahalli, KOTKA (5 peliä)Tulokset
KV-LahtiLahti08.11.2018 11:00Kaupin Keilahalli, TAMPERE (5 peliä)Tulokset
OBHelsinki13.12.2018 12:00Talin Keilahalli, HELSINKI (5 peliä)
SeiskatTampere07.02.2019 12:00Talin Keilahalli, HELSINKI (5 peliä)
TelaHelsinki07.03.2019 11:00Lahden Keilahalli, LAHTI (5 peliä)
Ysi-KymppiKotka
LOHKO: 24
AresLahti11.10.2018 12:00Hämeenlinnan Keilahalli, HÄMEENLINNA (5 peliä)Tulokset
KiKe 2Hämeenlinna08.11.2018 11:00Lahden Keilahalli, LAHTI (5 peliä)Tulokset
LKLahti13.12.2018 12:00Talin Keilahalli, HELSINKI (5 peliä)
MaKeHelsinki07.02.2019 11:00Kaupin Keilahalli, TAMPERE (5 peliä)
NastaTampere07.03.2019 12:00Talin Keilahalli, HELSINKI (5 peliä)
TIKHelsinki
© NettiTieto Oy