VALTAKUNNANSARJAT
Miesten valtakunnansarjat
SM-liiga
M1-sarja
M2-sarja
M3-sarja
M4-sarja
Liigakarsinta
Liigan loppuottelu
Liigan välierä
Naisten valtakunnansarjat
NSM-liiga
N1-sarja
N2-sarja
Liigan loppuottelu
Liigan välierä
Naisten I-sarjan karsinta
Seniorien valtakunnansarjat
S1-sarja
S2-sarja
Mestaruussarja
Mestaruussarjan välierä
Mestaruussarjan loppuottelu
Mestaruussarjan loppuottelun jatkopeli
Mestaruussarjan karsinta
Veteraanien valtakunnansarjat
Mestaruussarja
V1-sarja
V2-sarja
Mestaruussarjan loppuottelut
Veteraanien I-sarjan karsinta
Liittomyllyt
Nuorten liittomylly-FINAALI 2016
S1-sarja
(Peliohjelma, päivitetty 31.8.2016)
 
Kaikkien lohkojen sarjatilanteet
LOHKO: 1
Päivämäärä ja kloPaikka
AT BCLohja01.10.2016 11:00Lohjan Keilahalli, LOHJA (5 peliä)Tulokset
Bermuda BTHyvinkää29.10.2016 11:00Hyvinkään Keilahalli, HYVINKÄÄ (5 peliä)Tulokset
HylSyTuusula11.02.2017 11:00Tuusulan Keilahalli, TUUSULA (5 peliä)Tulokset
JyräHelsinki11.03.2017 11:00Kaupin Keilahalli, TAMPERE (5 peliä)Tulokset
TKK 2Tampere
VeijaritTampere
LOHKO: 2
ASKouvola01.10.2016 11:00Kouvolan Keilahalli, KOUVOLA (5 peliä)Tulokset
BayLahti29.10.2016 11:00Varkauden Keilahalli, VARKAUS (5 peliä)Tulokset
Boltsi-72Helsinki11.02.2017 11:00Tapiolan Keilahalli, ESPOO (5 peliä)Tulokset
City BHelsinki11.03.2017 11:00Lahden Keilahalli, LAHTI (5 peliä)Tulokset
NuppiKouvola
YsisataVarkaus
LOHKO: 3
Alfa B CRaisio01.10.2016 11:00Kupittaan Keilahalli, TURKU (5 peliä)Tulokset
GiantsPori29.10.2016 11:00Porin Keilahalli, PORI (5 peliä)Tulokset
Ke-Ka-53Pori11.02.2017 11:00Raision keilahalli, RAISIO (5 peliä)Tulokset
SomKeForssa11.03.2017 11:00Someron Keilahalli, SOMERO (5 peliä)Tulokset
TPSTurku
TuWeTurku
LOHKO: 4
CPSKokkola01.10.2016 11:00Rauhalahti Bowling, KUOPIO (5 peliä)Tulokset
FoBKPietarsaari29.10.2016 11:00Pelixir Oulu, OULU (5 peliä)Tulokset
OLS 2Oulu11.02.2017 11:00Kokkolan Keilahalli, KOKKOLA (5 peliä)Tulokset
OPSOulu11.03.2017 11:00Pietarsaaren Keilahalli, PIETARSAARI (5 peliä)Tulokset
PeBoYlä-Savo
VeljmiehetKuopio
© NettiTieto Oy