VALTAKUNNANSARJAT
Miesten valtakunnansarjat
SM-liiga
M1-sarja
M2-sarja
M3-sarja
M4-sarja
Liigakarsinta
Liigan loppuottelu
Liigan välierä
Naisten valtakunnansarjat
NSM-liiga
N1-sarja
N2-sarja
Liigan loppuottelu
Liigan välierä
Naisten I-sarjan karsinta
Seniorien valtakunnansarjat
S1-sarja
S2-sarja
Mestaruussarja
Mestaruussarjan välierä
Mestaruussarjan loppuottelu
Mestaruussarjan loppuottelun jatkopeli
Mestaruussarjan karsinta
Veteraanien valtakunnansarjat
Mestaruussarja
V1-sarja
V2-sarja
Mestaruussarjan loppuottelut
Veteraanien I-sarjan karsinta
Liittomyllyt
Nuorten liittomylly-FINAALI 2016
N2-sarja
(Peliohjelma, päivitetty 2.9.2016)
 
Kaikkien lohkojen sarjatilanteet
LOHKO: 1
Päivämäärä ja kloPaikka
Lucky LadiesYlöjärvi24.09.2016 11:00Ylöjärven Keilahalli, YLÖJÄRVI (5 peliä)Tulokset
PoTaPori15.10.2016 11:00Euran Keilahalli, EURA (5 peliä)Tulokset
SeiskatTampere19.11.2016 11:00Porin Keilahalli, PORI (5 peliä)Tulokset
SiluettiEura28.01.2017 11:00Kupittaan Keilahalli, TURKU (5 peliä)Tulokset
TuWeTurku25.03.2017 11:00Kaupin Keilahalli, TAMPERE (5 peliä)Tulokset
UljasTampere
LOHKO: 2
aCatHyvinkää24.09.2016 11:00Riihimäen Keilahalli, RIIHIMÄKI (5 peliä)Tulokset
Boltsi-72Helsinki15.10.2016 11:00Tapiolan Keilahalli, ESPOO (5 peliä)Tulokset
City BHelsinki19.11.2016 11:00Kaupin Keilahalli, TAMPERE (5 peliä)Tulokset
OmenaisetTampere28.01.2017 11:00Hyvinkään Keilahalli, HYVINKÄÄ (5 peliä)Tulokset
TaKuRiihimäki25.03.2017 11:00Hämeenlinnan Keilahalli, HÄMEENLINNA (5 peliä)Tulokset
XXTampere
LOHKO: 3
ETKotka24.09.2016 11:00Tixi Bowling, VANTAA (5 peliä)Tulokset
StrikersHelsinki15.10.2016 11:00Kotkan Keilahalli, KOTKA (5 peliä)Tulokset
TBCTuusula19.11.2016 11:00Tuusulan Keilahalli, TUUSULA (5 peliä)Tulokset
TeKeRiihimäki28.01.2017 11:00Tapiolan Keilahalli, ESPOO (5 peliä)Tulokset
URALoviisa25.03.2017 11:00Riihimäen Keilahalli, RIIHIMÄKI (5 peliä)Tulokset
WankatVantaa
LOHKO: 4
Bay 2Lahti24.09.2016 11:00Lahden Keilahalli, LAHTI (6 peliä)Tulokset
BowlvilleEtelä-Karjala15.10.2016 11:00Imatran Kylpylän keilahalli, IMATRA (6 peliä)Tulokset
St. Michel BowlersMikkeli19.11.2016 11:00Lappeenrannan Keilahalli, LAPPEENRANTA (6 peliä)Tulokset
X-COMPANYLappeenranta28.01.2017 11:00Mikkelin Keilahalli, MIKKELI (6 peliä)Tulokset
LOHKO: 5
BC IslandersKalajoki15.10.2016 11:00Kokkolan Keilahalli, KOKKOLA (5 peliä)Tulokset
CPSKokkola19.11.2016 11:00Pelixir Oulu, OULU (5 peliä)Tulokset
OPSOulu28.01.2017 11:00Vuokatti Bowling, VUOKATTI (5 peliä)Tulokset
Star BoYlivieska25.03.2017 11:00Kalajoen Keilahalli, KALAJOKI (5 peliä)Tulokset
VuoBoKainuu25.03.2017 14:30Kalajoen Keilahalli, KALAJOKI (5 peliä)Tulokset
LOHKO: 6
BC Pink LadiesÄänekoski24.09.2016 11:00Viitasaaren keilahalli, VIITASAARI (5 peliä)Tulokset
PeBoYlä-Savo15.10.2016 11:00Pielaveden keilahalli, PIELAVESI (5 peliä)Tulokset
PieBoYlä-Savo19.11.2016 11:00Äänekosken Keilahalli, ÄÄNEKOSKI (5 peliä)Tulokset
SaarikeKeurusselkä28.01.2017 11:00Iisalmen keilahalli, IISALMI (5 peliä)Tulokset
VV ÄkiÄänekoski25.03.2017 11:00Saarijärven keilahalli, SAARIJÄRVI (5 peliä)Tulokset
© NettiTieto Oy