VALTAKUNNANSARJAT
Miesten valtakunnansarjat
SM-liiga
M1-sarja
M2-sarja
M3-sarja
M4-sarja
Liigan välierä
Liigan loppuottelu
Naisten valtakunnansarjat
NSM-liiga
N1-sarja
Liigan välierä
Liigan loppuottelu
Seniorien valtakunnansarjat
Mestaruussarja
S1-sarja
S2-sarja
Veteraanien valtakunnansarjat
Mestaruussarja
V1-sarja
V2-sarja
V2-sarja
(Pelataan 4 pelaajalla, heikoimman pelaajan sarjatulos putoaa pois)
 
Kaikkien lohkojen sarjatilanteet
LOHKO: 1
Päivämäärä ja kloPaikka
KarKoOulu14.10.2021 12:00Alppila Bowling, OULU (5 peliä)
KEVKuusamo28.10.2021 12:00Vuokatti Bowling, VUOKATTI (5 peliä)
OPS 2Oulu09.12.2021 12:00Oulun Keilahalli, OULU (5 peliä)
OPS 3Oulu03.02.2022 12:00Vuokatti Bowling, VUOKATTI (5 peliä)
UkeKainuu03.03.2022 12:00Kuusamon Keilahalli, KUUSAMO (5 peliä)
VuoBoKainuu
LOHKO: 2
KalKe-90 2Ylivieska14.10.2021 12:00Oulun Keilahalli, OULU (5 peliä)
LaakiOulu28.10.2021 12:00Ylivieskan Keilahalli, YLIVIESKA (5 peliä)
Rkm-89Ylivieska09.12.2021 12:00Alppila Bowling, OULU (5 peliä)
RocketsOulu03.02.2022 12:00Ylivieskan Keilahalli, YLIVIESKA (5 peliä)
Star BoYlivieska03.03.2022 12:00Boulis Kempele, KEMPELE (5 peliä)
TaskuRaahe
LOHKO: 3
CPSKokkola14.10.2021 12:00Ylivieskan Keilahalli, YLIVIESKA (5 peliä)
Drott 2Pietarsaari28.10.2021 12:00Kokkolan Keilahalli, KOKKOLA (5 peliä)
FHBKokkola09.12.2021 12:00Kruunupyyn keilahalli, KRUUNUPYY (5 peliä)
HaKeYlivieska03.02.2022 12:00Pietarsaaren Keilahalli, PIETARSAARI (5 peliä)
Kulkurit-66Kokkola03.03.2022 12:00Kokkolan Keilahalli, KOKKOLA (5 peliä)
KV-KokkolaKokkola
LOHKO: 4
For FunSeinäjoki14.10.2021 12:00Seinäjoen Keilahalli, SEINÄJOKI (7 peliä)
HellasVaasa28.10.2021 12:00Kauhajoen Keilahalli, KAUHAJOKI (7 peliä)
KJKKauhajoki09.12.2021 12:00Vaasan Keilahalli, VAASA (7 peliä)
KJK 2Kauhajoki03.02.2022 12:00Kauhajoen Keilahalli, KAUHAJOKI (7 peliä)
VIFKVaasa03.03.2022 12:00Vaasan Keilahalli, VAASA (7 peliä)
VISVaasa
VPSVaasa
LOHKO: 5
BC RännäritÄänekoski14.10.2021 12:00Äänekosken Keilahalli, ÄÄNEKOSKI (5 peliä)
Kos-KeiÄänekoski28.10.2021 12:00Liikelataamo Keuruu, KEURUU (5 peliä)
KosKaÄänekoski09.12.2021 12:00Äänekosken Keilahalli, ÄÄNEKOSKI (5 peliä)
KSBKeurusselkä03.02.2022 12:00Äänekosken Keilahalli, ÄÄNEKOSKI (5 peliä)
X300Äänekoski03.03.2022 12:00Liikelataamo Keuruu, KEURUU (5 peliä)
LOHKO: 6
AtriumJoensuu14.10.2021 12:00Varkauden Keilahalli, VARKAUS (5 peliä)
JoKeJoensuu28.10.2021 12:00Varkauden Keilahalli, VARKAUS (5 peliä)
Ra-KeKuopio09.12.2021 12:00Joensuun Keilahalli, JOENSUU (5 peliä)
WatteritVarkaus03.02.2022 12:00Joensuun Keilahalli, JOENSUU (5 peliä)
WBTVarkaus03.03.2022 12:00Kuopion Keilahalli, KUOPIO (5 peliä)
Ysisata 2Varkaus
LOHKO: 7
BC LiikeYlä-Savo14.10.2021 12:00Kuopion Keilahalli, KUOPIO (5 peliä)
IiboYlä-Savo28.10.2021 12:00Keila- ja Liikuntakeskus Liike, IISALMI (5 peliä)
Iibo 2Ylä-Savo09.12.2021 12:00Rauhalahti Bowling, KUOPIO (5 peliä)
Kiu-KeYlä-Savo03.02.2022 12:00Kiuruveden keilahalli, KIURUVESI (5 peliä)
Rojjaas 2Kuopio03.03.2022 12:00Keila- ja Liikuntakeskus Liike, IISALMI (5 peliä)
TiimiKuopio
LOHKO: 8
Falcons 2Lahti14.10.2021 11:00Lahden Keilahalli, LAHTI (6 peliä)
Jous-77Heinola28.10.2021 12:00Heinolan Keilahalli, HEINOLA (6 peliä)
PateHeinola09.12.2021 12:00Mikkelin Keilahalli, MIKKELI (6 peliä)
SavoniaMikkeli03.02.2022 12:00Heinolan Keilahalli, HEINOLA (6 peliä)
03.03.2022 12:00Mikkelin Keilahalli, MIKKELI (6 peliä)
LOHKO: 9
BC Imatra 2Imatra14.10.2021 12:00Imatran Kylpylän keilahalli, IMATRA (5 peliä)
Ke-SaImatra28.10.2021 12:00Lappeenrannan Keilahalli, LAPPEENRANTA (5 peliä)
TOPSLappeenranta09.12.2021 12:00Imatran Keilahalli, IMATRA (5 peliä)
X-COMPANYLappeenranta03.02.2022 12:00Lappeenrannan Keilahalli, LAPPEENRANTA (5 peliä)
XBEtelä-Karjala03.03.2022 12:00Imatran Keilahalli, IMATRA (5 peliä)
LOHKO: 10
Alfa B CRaisio14.10.2021 12:00Porin Keilahalli, PORI (5 peliä)
BK-52Pori28.10.2021 12:00Rauman Keilahalli, RAUMA (5 peliä)
CuKeNakkila09.12.2021 12:00Euran Keilahalli, EURA (5 peliä)
GHRauma03.02.2022 12:00Porin Keilahalli, PORI (5 peliä)
Keila-89Rauma03.03.2022 12:00Raision Keilahalli, RAISIO (5 peliä)
KiharatEura
LOHKO: 11
KoBoKotka14.10.2021 12:00Kouvolan Keilahalli, KOUVOLA (5 peliä)
KoBo 2Kotka28.10.2021 12:00Kotkan Keilahalli, KOTKA (5 peliä)
KosBoKuusankoski09.12.2021 12:00Kuusankosken Keilahalli, KUUSANKOSKI (5 peliä)
Nuppi 2Kouvola03.02.2022 12:00Kotkan Keilahalli, KOTKA (5 peliä)
SF-KouvolaKouvola03.03.2022 12:00Kouvolan Keilahalli, KOUVOLA (5 peliä)
Ysi-KymppiKotka
LOHKO: 12
CherryTampere14.10.2021 12:00Liikelataamo Keuruu, KEURUU (5 peliä)
KSBKeurusselkä28.10.2021 12:00Valkeakosken Keilahalli, VALKEAKOSKI (5 peliä)
LokomoTampere09.12.2021 12:00Kaupin Keilahalli, TAMPERE (5 peliä)
Nappi-81Valkeakoski03.02.2022 12:00Liikelataamo Keuruu, KEURUU (5 peliä)
TappiTampere03.03.2022 12:00Kaupin Keilahalli, TAMPERE (5 peliä)
VilKeKeurusselkä
LOHKO: 13
B28Parainen14.10.2021 12:00Kupittaan Keilahalli, TURKU (5 peliä)
BakkaTurku28.10.2021 11:00Lohjan Keilahalli, LOHJA (5 peliä)
FSB 1Parainen09.12.2021 12:00Salon Keilahalli, SALO (5 peliä)
Kaisat-TurkuTurku03.02.2022 12:00Paraisten keilahalli, PARAINEN (5 peliä)
LusaLohja03.03.2022 12:00Tammisaaren Keilahalli, TAMMISAARI (5 peliä)
Strike-10Tammisaari
LOHKO: 14
FSB 2Parainen14.10.2021 12:00Hangon Keilahalli, HANKO (5 peliä)
Ha-HyHanko28.10.2021 12:00Kupittaan Keilahalli, TURKU (5 peliä)
TKHTurku09.12.2021 12:00Kupittaan Keilahalli, TURKU (5 peliä)
TuSKaTurku03.02.2022 12:00Raision Keilahalli, RAISIO (5 peliä)
TuWeTurku03.03.2022 12:00Salon Keilahalli, SALO (5 peliä)
YkkösklubiUusikaupunki
LOHKO: 15
AresLahti14.10.2021 11:00Lahden Keilahalli, LAHTI (5 peliä)
HylSyTuusula28.10.2021 12:00Kaupin Keilahalli, TAMPERE (5 peliä)
KaatolupiTampere09.12.2021 11:00Riihimäen Keilahalli, RIIHIMÄKI (5 peliä)
RännäritTampere03.02.2022 11:00Tuusulan Keilahalli, TUUSULA (5 peliä)
SinisetRiihimäki03.03.2022 12:00Kaupin Keilahalli, TAMPERE (5 peliä)
LOHKO: 16
ArgonVantaa14.10.2021 11:00Tixi Bowling, VANTAA (5 peliä)
Bay 2Lahti28.10.2021 11:00Lahden Keilahalli, LAHTI (5 peliä)
Futura BCTuusula09.12.2021 11:00Tuusulan Keilahalli, TUUSULA (5 peliä)
KamutHyvinkää03.02.2022 11:00Tixi Bowling, VANTAA (5 peliä)
Kamut 2Hyvinkää03.03.2022 11:00Hyvinkään Keilahalli, HYVINKÄÄ (5 peliä)
RKM-VantaaVantaa
LOHKO: 17
Bay 3Lahti14.10.2021 11:00Hämeenlinnan Keilahalli, HÄMEENLINNA (5 peliä)
City BHelsinki28.10.2021 12:00Kaupin Keilahalli, TAMPERE (5 peliä)
Kiila 2Hämeenlinna09.12.2021 11:00Hämeenlinnan Keilahalli, HÄMEENLINNA (5 peliä)
KiKeHämeenlinna03.02.2022 11:00Lahden Keilahalli, LAHTI (5 peliä)
SeiskatTampere03.03.2022 12:00Talin Keilahalli, HELSINKI (5 peliä)
LOHKO: 18
CarBoJärvenpää14.10.2021 12:00Tapanilan Keilahalli, HELSINKI (5 peliä)
ElevenVantaa28.10.2021 12:00Järvenpään Keilahalli, JÄRVENPÄÄ (5 peliä)
ERÄHelsinki09.12.2021 11:00Tixi Bowling, VANTAA (5 peliä)
Nike-PorvooLoviisa03.02.2022 11:00Hyvinkään Keilahalli, HYVINKÄÄ (5 peliä)
PyrstöHyvinkää03.03.2022 12:00Loviisan Keilahalli, LOVIISA (5 peliä)
LOHKO: 19
FinnairHelsinki14.10.2021 12:00Järvenpään Keilahalli, JÄRVENPÄÄ (5 peliä)
Hi-TecHelsinki28.10.2021 11:00Tixi Bowling, VANTAA (5 peliä)
JBT 2Järvenpää09.12.2021 12:00Talin Keilahalli, HELSINKI (5 peliä)
Kaato 2Lahti03.02.2022 11:00Hämeenlinnan Keilahalli, HÄMEENLINNA (5 peliä)
KiKe 2Hämeenlinna03.03.2022 11:00Lahden Keilahalli, LAHTI (5 peliä)
VanKeiVantaa
LOHKO: 20
JyräHelsinki14.10.2021 12:00Kaupin Keilahalli, TAMPERE (5 peliä)
KKLahti28.10.2021 12:00Talin Keilahalli, HELSINKI (5 peliä)
LNKLahti09.12.2021 12:00Kaupin Keilahalli, TAMPERE (5 peliä)
SPVantaa03.02.2022 11:00Lahden Keilahalli, LAHTI (5 peliä)
TKK 2Tampere03.03.2022 11:00Tixi Bowling, VANTAA (5 peliä)
XXTampere
LOHKO: 21
POR-300Järvenpää14.10.2021 11:00Hyvinkään Keilahalli, HYVINKÄÄ (5 peliä)
TelaHelsinki28.10.2021 12:00Talin Keilahalli, HELSINKI (5 peliä)
UK88Hyvinkää09.12.2021 12:00Järvenpään Keilahalli, JÄRVENPÄÄ (5 peliä)
VaKeHämeenlinna03.02.2022 12:00Kaupin Keilahalli, TAMPERE (5 peliä)
VeijaritTampere03.03.2022 11:00Hämeenlinnan Keilahalli, HÄMEENLINNA (5 peliä)
VeljetHelsinki
LOHKO: 22
LOHKO: 23
LOHKO: 24
© NettiTieto Oy